Filmoteka

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – kultowa kontynuacja

Ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowego cyklu. „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w kinach od 25 stycznia.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę.

Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Reżyserem filmu jest Kordian Piwowarski („Baczyński”, „Londyńczycy”), za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska („M jak miłość”), zdjęcia są autorstwem Filipa Marcickiewicza.

Hamkało o„Koglu Moglu 3”: robimy rodzinną rewolucję

Premiera filmu 25 stycznia, a już niedługo na vod.tvp.pl.

Łepkowska o Koglu Moglu 3”: to znaki naszych czasów